Alle deelnemers

1e Exloermond – De Hondsrugtuin
1e Exloermond – De Hondsrugtuin
Assen – Aafke Bergman
Assen – Aafke Bergman
Assen – Aly Kijlstra
Assen – Aly Kijlstra
Assen – Esther Wybenga
Assen – Esther Wybenga
Assen – fam. Holwerda
Assen – fam. Holwerda
Assen – Ineke Mols
Assen – Ineke Mols
Assen – Klaas en Netti Harmanni
Assen – Klaas en Netti Harmanni
Assen – Marianne Vogel
Assen – Marianne Vogel
Assen – Marja Ruiter-van Halteren
Assen – Marja Ruiter-van Halteren
Assen – Platotuin
Assen – Platotuin
Assen – Rens Tuin
Assen – Rens Tuin
Assen – Steendijk
Assen – Steendijk
Balloo – Arend Smeenge
Balloo – Arend Smeenge
Beilen – Berta Huijing
Beilen – Berta Huijing
Beilen – Nicolet Brinkman en Harke Homan
Beilen – Nicolet Brinkman en Harke Homan
Boerakker – Ninabel
Boerakker – Ninabel
Bovensmilde – Tineke Kootstra
Bovensmilde – Tineke Kootstra
Buinen – BlommenTuin
Buinen – BlommenTuin
Coevorden – Giny en Gerrit Grotenhuis
Coevorden – Giny en Gerrit Grotenhuis
Coevorden – René Vloon
Coevorden – René Vloon
Dalen – Rienus Eising en Carla de Vreede
Dalen – Rienus Eising en Carla de Vreede
De Krim – Alie en Ron Varwijk
De Krim – Alie en Ron Varwijk
De Krim – Jetske’s Tuin
De Krim – Jetske’s Tuin
De Krim – Marian en Jan van den Heuvel
De Krim – Marian en Jan van den Heuvel
De Krim – Petra Buitenhuis
De Krim – Petra Buitenhuis
De Krim – Tine en Harry Bosman
De Krim – Tine en Harry Bosman
De Wilp – Lianne’s Siergrassen
De Wilp – Lianne’s Siergrassen
Dwingeloo – Dwingeler Bakhuisje
Dwingeloo – Dwingeler Bakhuisje
Dwingeloo – Vaeliard
Dwingeloo – Vaeliard
Eeserveen – Harwi Beeldentuin
Eeserveen – Harwi Beeldentuin
Eesveen – De Maartjestuin
Eesveen – De Maartjestuin
Eexterzandvoort – Janke’s Tuin
Eexterzandvoort – Janke’s Tuin
Emmen – Buurman en buurvrouw
Emmen – Buurman en buurvrouw
Emmen – Heemtuin Looackerhof
Emmen – Heemtuin Looackerhof
Emmen – Sikko en Imke Boelema
Emmen – Sikko en Imke Boelema
Emmen – Stiltetuin de Stroetenhof
Emmen – Stiltetuin de Stroetenhof
Emmer-Compascuum – Cor en Geesje Veenhoven
Emmer-Compascuum – Cor en Geesje Veenhoven
Emmer-Compascuum – De Hoofdmeesterstuin
Emmer-Compascuum – De Hoofdmeesterstuin
Emmer-Compascuum – HaMiArtgarden
Emmer-Compascuum – HaMiArtgarden
Emmer-Compascuum – Het Kleine Veldje
Emmer-Compascuum – Het Kleine Veldje
Emmer-Compascuum – Jaap en Gretha Fidder
Emmer-Compascuum – Jaap en Gretha Fidder
Emmer-Compascuum – Sunny Garden
Emmer-Compascuum – Sunny Garden
Erica – De Hoftuin
Erica – De Hoftuin
Erica – Kwekerij Het Amsterdamscheveld
Erica – Kwekerij Het Amsterdamscheveld
Erm – Wim en Janny Beuling
Erm – Wim en Janny Beuling
Foxwolde – Ben Nusse en Mathilde te Velde
Foxwolde – Ben Nusse en Mathilde te Velde
Foxwolde – Wieky Vroom
Foxwolde – Wieky Vroom
Gasselte – Bloemakkershof
Gasselte – Bloemakkershof
Gasselternijveen – Rozenhof
Gasselternijveen – Rozenhof
Gees – Miss Tuinboon
Gees – Miss Tuinboon
Gieten – Tuinvanhuisman
Gieten – Tuinvanhuisman
Giethoorn – Pastorietuin
Giethoorn – Pastorietuin
Grolloo – Mary Taris
Grolloo – Mary Taris
Hardenberg – Jantinus Westerhof
Hardenberg – Jantinus Westerhof
Hijken – De Rode Melde
Hijken – De Rode Melde
Hollandscheveld – Gerard en Tonny Weisbeek
Hollandscheveld – Gerard en Tonny Weisbeek
Holsloot – Aaltje Renting
Holsloot – Aaltje Renting
Holsloot – Bloemen op Marokko
Holsloot – Bloemen op Marokko
Holsloot – Claudia Schipper
Holsloot – Claudia Schipper
Holsloot – Natuurlijk in de Tuin
Holsloot – Natuurlijk in de Tuin
Hoogeveen – Carla Botter
Hoogeveen – Carla Botter
Hoogeveen – Catja Strik
Hoogeveen – Catja Strik
Hoogeveen – Esther Schut
Hoogeveen – Esther Schut
Hoogeveen – Hanna Plantenga en Gea Kooistra
Hoogeveen – Hanna Plantenga en Gea Kooistra
Hoogeveen – IVN Hoogeveen – Struunhuus
Hoogeveen – IVN Hoogeveen – Struunhuus
Hoogeveen – Josefien en Gerard Lummen
Hoogeveen – Josefien en Gerard Lummen
Hoogeveen – Marry van de Kamp
Hoogeveen – Marry van de Kamp
Hoogeveen – Nienke Moolhuizen
Hoogeveen – Nienke Moolhuizen
Hoogeveen – Wilma Everts
Hoogeveen – Wilma Everts
IJhorst – Deli Verlaan
IJhorst – Deli Verlaan
Kerkenveld – Theetuin d’Olde Iesbaon
Kerkenveld – Theetuin d’Olde Iesbaon
Klazienaveen – Pluktuin Klazienaveen
Klazienaveen – Pluktuin Klazienaveen
Koekange – Joke Kuiperij
Koekange – Joke Kuiperij
Leek – Uilenborg II
Leek – Uilenborg II
Leutingewolde – Little Forest Hills
Leutingewolde – Little Forest Hills
Linde – Hoevenolde
Linde – Hoevenolde
Lutten – Herma en Henk Drenthen
Lutten – Herma en Henk Drenthen
Meppel – Hendrikje bij de Sluis
Meppel – Hendrikje bij de Sluis
Meppel – It Paradyske
Meppel – It Paradyske
Meppel – Landelijk Meppel
Meppel – Landelijk Meppel
Meppel – Meppeler Volkstuinvereniging
Meppel – Meppeler Volkstuinvereniging
Meppel – Tuin Klein maar Fijn
Meppel – Tuin Klein maar Fijn
Meppen – De tuinen van Het Buitengasthuis
Meppen – De tuinen van Het Buitengasthuis
Meppen – Galerie & Beeldentuin Agnes Tienstra
Meppen – Galerie & Beeldentuin Agnes Tienstra
Niebert – Nieberterhof
Niebert – Nieberterhof
Nietap – Hommelstee
Nietap – Hommelstee
Nieuw Dordrecht – Jolande Schoemaker
Nieuw Dordrecht – Jolande Schoemaker
Nieuw-Amsterdam – De Buurvrouw
Nieuw-Amsterdam – De Buurvrouw
Nieuw-Roden – Roest-Rust
Nieuw-Roden – Roest-Rust
Nieuw-Weerdinge – Tropisch Weerdinge
Nieuw-Weerdinge – Tropisch Weerdinge
Nijeveen – Bram en Heleen Mijwaart
Nijeveen – Bram en Heleen Mijwaart
Nijeveen – Kwekerij – Tuincentrum Bert Visscher
Nijeveen – Kwekerij – Tuincentrum Bert Visscher
Noordscheschut – Jan en Gerda Mol
Noordscheschut – Jan en Gerda Mol
Odoorn – Margreet Spanjaard-Mantel
Odoorn – Margreet Spanjaard-Mantel
Odoornerveen – Heerloo in de Landouwen
Odoornerveen – Heerloo in de Landouwen
Oosterhesselen – Kwekerij Blije Bloem
Oosterhesselen – Kwekerij Blije Bloem
Peize – Cocky Stottelaar en Roel van der Laan
Peize – Cocky Stottelaar en Roel van der Laan
Peize – De Paardestal
Peize – De Paardestal
Peize – Henk en Elly Harmens
Peize – Henk en Elly Harmens
Ruinen – Brigitte Hofman
Ruinen – Brigitte Hofman
Ruinen – De Heerlyckheid
Ruinen – De Heerlyckheid
Ruinen – Job en Ida de Jonge
Ruinen – Job en Ida de Jonge
Ruinen – Natuurmonumenten Bezoekerscentrum Dwingelderveld
Ruinen – Natuurmonumenten Bezoekerscentrum Dwingelderveld
Ruinen – Tuinatelier ’t Noamdhuussie
Ruinen – Tuinatelier ’t Noamdhuussie
Ruinerwold – De Gulle Gaard
Ruinerwold – De Gulle Gaard
Schoonebeek – José Dorgelo
Schoonebeek – José Dorgelo
Sint Jansklooster – Geke Rook
Sint Jansklooster – Geke Rook
Smilde – Stinzentuin op ’t Kloosterveen
Smilde – Stinzentuin op ’t Kloosterveen
Steenwijk – Ineke van Dalfsen
Steenwijk – Ineke van Dalfsen
Tiendeveen – Rob en Marijke Kloosterman
Tiendeveen – Rob en Marijke Kloosterman
Veeningen – Irene Brave
Veeningen – Irene Brave
Veenoord – De Tuinfluiter
Veenoord – De Tuinfluiter
Vries – Han & Sjieuwke Leenstra
Vries – Han & Sjieuwke Leenstra
Vries – Landgoed Bosch en Vaart
Vries – Landgoed Bosch en Vaart
Vries – Slot Tuin
Vries – Slot Tuin
Wanneperveen – De Vriendenhof
Wanneperveen – De Vriendenhof
Wapse – Plukplezier
Wapse – Plukplezier
Westerbork – Marjorie Pieneman
Westerbork – Marjorie Pieneman
Wezup – Frans Brandwagt
Wezup – Frans Brandwagt
Wijster – Gea en Henk Koning
Wijster – Gea en Henk Koning
Wijster – Lies Adelbert en Frits Harinck
Wijster – Lies Adelbert en Frits Harinck
Willemsoord – Hof aan de Reune
Willemsoord – Hof aan de Reune
Zevenhuizen – Froukje van der Kaap en Emmie de Vries-van der Kaap
Zevenhuizen – Froukje van der Kaap en Emmie de Vries-van der Kaap
Zuidlaren – Janet’s Tuin
Zuidlaren – Janet’s Tuin
Zuidlaren – Zorgboerderij-Moestuin-Pluktuin De Stiep
Zuidlaren – Zorgboerderij-Moestuin-Pluktuin De Stiep
Zuidwolde – Germa Kitslaar
Zuidwolde – Germa Kitslaar
Zuidwolde – Vlindertuin De Wolden
Zuidwolde – Vlindertuin De Wolden